| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Astăzi am văzut niste colegi care strigau Carlii Capin intru dreptunghi format din 6 creioane si au mai împărțisem o foaie in patru si doua puneau doua creioane si suflau si întrebau cearli ceapin iești aici de înseamnă?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa treceti de grupa mare la gradinita, o sa aflati! Stupid!

| KillMePlease a răspuns:

Pe bune?
toată lumea întreabă asta?
ce-i cu voi pământenilor?
înseamnă o porcărie

| Ineys a răspuns:

Bai rolling on the floor Nu e Charlie Chaplin, e Charlie Charlie. rolling on the floor))rolling on the floor Chaplin a fost actor de comedie.
A si apropos, e o vrajeala.rolling on the floor

| MidnightR a răspuns:

Aoleu,cat de tare sa incerci sa gresesti un nume in halul ala?
E o chestie la moda. Faci tampenia aia si cica se misca creionul, pac demonul Charlie, etc etc.