| Dominicc a întrebat:

Baietii - un site cu masini - tunate sau misto. dar cu fete daca se poate. stiti voi.
fundita.

Răspuns Câştigător
| maya_7683 a răspuns:

Uite, www.flickr.com.
Deschizi, in dreapta gasesti o casuta in dreptul careia scrie search.
Scri in caseta respectiva girls and cars si... sper sa fii multumit de rezultat.Baftaaaaa:)

7 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Daca gaseamn nu mai ceream.

| Dominicc explică:

@ Alex nu mai comenta aiurea si de prost gust. se vede ca ai experienta in :intindere si mana dreapta: ai grija tu de tine si nu te complica pentru mine.

| Alex_7297 a răspuns:

Pe tine mai mult fetele te interesează, aşa-i?laughing. În fine, scrie cars & girls pe google şi ar trebui să găseşti! Nu ştiu sigur, nu "frecventez" asemenea poze.Baftă, şi ai grijă să nu faci febră la mâna dreaptă, sau, mai rău, întindere!

| Alex_7297 a răspuns:

@music omule nu duc lipsă de-aşa ceva, deci nu există riscu' să fac întindere, stai calm!

| octavianpas a răspuns:

Intra pe Google, tasteaza si gasesti ce vrei.

| vioricavio a răspuns:

Gasesti aici poze cu masini, motociclete, choppere americane, camioane tunate etc. http://autosupertuning.blogspot.com