| Teodora2606 a întrebat:

Am cumpărat două bilete de avion către Italia şi cei de la Blue Air mi-au trimis confirmare prin email, urmând ca eu să printez imaginea cu biletele. Nu eu am făut rezervarea pentru locuri şi s-a produs o greseală. În loc de cetățenie română apare italiană. Pot să mă prezint la aeroport fără nici o grijă sau nu? Mulțumesc pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu suni la ei sa lamuresti situatia? Daca ajungi la aeroport remedierea greselii te poate intarzia si poti pierde avionul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni si intrebi e posibil sa ai suprize la aeroport

| Stefstef23 a răspuns:

Cel mai bine de facut este sa suni la blue air si sa le spui greseala produsa