| JustMe4ever a întrebat:

Am dat o comanda pe un site (Libris.ro) ca si client nou si am scris gresit adresa de email; numarul de telefon e corect. Ma vor suna sa confirm comanda sau se va anula din cauza emailului?

Răspuns Câştigător
| painkilleeer a răspuns:

De obicei ti se cere emailul doar pentru a te anunta ca comanda ta a fost plasata si cand pleaca coletul spre tine. Vei primi mesaj pe telefon in ziua in care va ajunge la tine si te vor suna cand au ajuns in oras ca sa stabiliti exact unde va vedeti.