| ralucutzica a întrebat:

.am inceput sa joc minecraft de curand...dar am vazut la multi dintre voi care fac tutoriale pe youtube,cand dati pe E in loc sa le apara doar ce ne apare la toti cand dam pe E,la uni le apare toate itm-l in dreapta, pe ce buton trebuie sa apas sa imi apara si mei toate itm-l asa in dreapta?
Funda Vot si Sustinere!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, e simplu, ce au ei, este un mod de minecraft, se numeste TooManyItems, poate fi downloadat de pe forumul minecraft si isi arata itemele si setarile cand apesi O in meniul caracterului.

Cam atat. Bafta tongue