| thewomaninwhite a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid de la cei care locuiesc in Bucuresti. Cum ajung (cu metroul) din Basarab pana la Eroilor si de acolo la Universitate. Mi-ar fi de folos un raspuns cat mai clar. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la Basarab iei M1 Galben care te duce direct la eroilor, de acolo mai mergi 2 statii pana in Unirii unde schimi cu M2 albastru spre Pipera si mergi o statie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm...puteai sa scrii harta metrorex pe google? Just sayin...

| thewomaninwhite explică:

Multumesc mult! big grin

| thewomaninwhite explică:

Da, as fi putut.