| anamariapipescupitiic a întrebat:

Am nevoie urgent da un sfat! Mi am spart corectorul cu pasta pe un penar zipit asta s a intamplat azi de la 2 la 3 si eu am scapat la 5 si cum am ajuns acasa l am pus in apa calda i am pus toate detergenturile si l am dat si cu acetona si nu a iesit! Petele sunt ca niste bulina dar sunt multe si evidente! Va rooog dati mi un sfat.sad sad

2 răspunsuri:
| Adde2 a răspuns:

Poți încerca cu apă foarte caldă și să freci cu ceva (perie Idk). Contează ca apa să fie foarte caldă. Baftă happy