| MsNobody a întrebat:

Am o problemă legată de laptopul meu. Mereu când deschid google si dau 1 click imi apar incă vreo 5 pagini de internet, cu reclame. Nu stiu sigur daca e un virus, pentru că antivirusul nu găseste nimic*bitdefender*. Stie cineva cum pot rezova asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

Il descarci pe asta, scanezi apoi stergi. Ti se va cere sa restartezi laptopul si gata.la repornire vei fi intampinat de o lista cu toate adwaree sterse, inchizi de la x si continui sa navighezi.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand esti papagus asa patesti...
http://www.epasystems.ro/......rta-parte/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija altadata la next next cand descarci si instalezi ceva.Cand instalezi dai pe custom si debifezi tot ce iti da acolo.