| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am primit un mesaj de la Vodafone ca daca incarc cu 6 euro primesc un smartphone, eu nu prea cred... pun pariu ca mai platesc ceva.( pe luna, sau telefonul)
Se merita sau nu?
Ca in ziua de azi nu iti da nimeni nimic pe gratis...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde, poate au o promotie acum, ti l dă, dar plătesti după la abonament daca ai, sau te obligă ei sa faci abonament ca sa l i ei acum la pret redus ceva zecoi de lei, dar plătesti după aceea la factură pină termini de achitat telefonul, nimic nu e gratis.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze, citeva zeci de lei am vrut sa scriu, e tastatura de vină. Scuze incă odată.

| mihai69 a răspuns:

E țeapă copile...