| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema destul de dificila.Acum un an mi-am schimbat numele de 3 ori pe facebook. Iar acum efectiv nu ma mai lasa sa imi schimb numele cel de familie.
Am vazut acolo ca as putea doar daca le trimit un act care confirma asta, cea ce mie mi se pare ceva personal.
Stiti vreo metoda prin care as putea sa schimb? Presupun ca s-au mai confruntat si alti cu aceeasi problema.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Dar de ce iti schimbi mereu numele lucrezi sub acoperire?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti mai posta numele de familie si datele personale pe site-ul acela, mai bine puneti un nume la nimereala.