| dennis17 a întrebat:

am un galaxy s4 si imi face probleme lte-ul, adica de cand l-am luat (sambata trecuta) a mers perfect, am 2gb de net, odata am intrat in setari la "Mobile Networks" si am schimbat de pe 4g pe 3g si l-am pus inapoi doar sa vad ceva la semnal, de atunci nu mai merge netul pe 4g, faza e ca pe 3g merge bine toate aplicatiile iar cand trec pe 4g imi zice: Network issue.

Ce pot sa ii fac? Am incercat si restart la telefon dar nu merge

1 răspuns:
| Zappyteve a răspuns:

E probabil fake