| Zoe1699 a întrebat:

Buna am un telefon de 3-4 saptamani si atunci cand introduc castile se blocheaza sau se reseteaza sau ba sunt conectare castile ba nu sunt conectat (cu toate ca sunt conectate castile in telefon) este un Sansung Galaxy SIII Neo ce pot sa fac.
Dau funda!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Te poti duce la un service GSM sa iti faca o inspectie. La Depanero de exemplu este gratuit. Daca il ai in garantie du-l direct la service-ul autorizat din zona ta.

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

..Si eu care voiam sa imi cumpar telefonul.
Revenind la problema ta, dai o resetare din fabrica, daca nu merge nici asa, daca mai ai garantie la el, du-l in service gsm
Funda