| Tha_Monicutza_1993 a întrebat:

Buna am vazut la cineva pe facebook ca vede cine si cate persoane ii viziteaza profilul cum pot sa fac sa imi apara si mie? multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vazut gresit. Facebook nu face publice aceste info, si nici nu exista o aplicatie minume care sa ofere aceste info

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu preferi să ai în cronologia ta o rubrică, în care să fii informată greșit? Adică, ești de acord cu minciunile frumoase? :)
E imposibil ca cineva să știe aceste lucruri, cu exactitate. Sunt doar aberații.
http://www.computerworld.ro/2012/03/19/vezi-cine-te-urmareste-pe-facebook/