| catalina148 a întrebat:

happy am visat un caine alb cu negru si ma muscase de mana si se lua pielita dupa mana si dupa ii luasem botu la caine si il rasuceam...ce inseamna... happy

2 răspunsuri:
| OneGirl15 a răspuns:

Deci chestia cu interpretarea viselor e extrem de imprecisa. Visul tau poate insemna ca vei avea o confruntare cu un dusman, care la inceput te va,, invinge", apoi tu. Tine minte: visele nu intotdeauna prezic viitorul. Ceea ce am scris eu e doar o explicatie. Nu inseamna ca e si adevarat in cazul tau.

| Sergiu_Buhus_1995 a răspuns:

Nu inseamna nimic.Nu e bine sa crezi in visuri, sunt doar o lucrare a subconstientului.