| jokerul23 a întrebat:

As dori sa ma ajutati...Am doar 13 ani juma' si as dori sa comand ceva de pe internet [nu dau numele site-ului]. Stie cineva varsta de la care poti incepe sa comanzi lucruri de pe internet?

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Atata timp cat cardul care el folosesti e al unei persoane majore, nu`s probleme.winking... daca e prin mandat postal, pune pe cineva cunoscut si de incredere, major, sa ti`l comande.

zi frumoasa.

p. s.:siteu`i cu chestii porno?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| ady16 a răspuns:

Eu am comandat de pe eMAG si nu am inca 18 si nu au fost problme. Cand am ridicat produsele mi-au cerut doar seria de buletin fara C. N. P.

| nonny50 a răspuns:

18ani... dar poti sa faci pe numele tatalui sau al mamei. daca sunt de acord, desigur

| Slavian a răspuns:

Poti comanda un obiect online cu ajutorul fratelui/surorii/parintilor.
Nu stiu sa-ti raspund sigur dar cred ca nu trebuie sa ai neaparat peste 18 ani. Oricum, cei de la firma te vor suna pe numarul de telefon precizat de tine si tu vei trebui sa le confirmi ca ai comandat acel obiect, in momentul acela ii poti intreba. Mai ai optiunea de ai contacta prin e-mail sau printr-un apel accesand fereastra CONTACT, depinde de site.
Bafta!

| deathkid a răspuns:

Pai de la 18

infine o sa te descurci uh cumva

| jokerul23 explică:

Nu, nu e cu chestii pornolaughing