| danny3llutzu a întrebat:

Ca sa iti faci cont pe omegle iti trebuie bani? Ce poti sa faci cu omegle la ce e de ajutor si in ce consta? Cine imi raspunde la intrebari prieste funda! Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| gherv1gamer a răspuns:

1 nu-ti trebuie bani
2 nu te ajuta cu nimic
3 consta in distractie vb cu pers ramdom
4 an raspuns deci funDan

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu platesti nimic, e doar un char cu persoane straine, random de prin lumea. Nu te ajuta la nimic decat sa dai peste obsedati in principiu

| OnuOnulică a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic. Omegle e un site in totalitate gratis!
Pe omegle poti sa vorbesti cu oameni...fie prin scris sau prin mesaj. E un site de socializare!