| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Care este cea mai buna aplicatie pentru chestionare auto de pe magazin play? Pentru ca sunt o multime de aplicatii si niciuna nu seamana cu drpciv.ro

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cartile care le gasesti la librarie sau chioscurile cu ziare sunt cele mai bune.

| BJK1903 a răspuns:

Scoala Auto -Chestionare auto este o aplicatie foarte buna(e cu un volan si cu drapelul romaniei in spate daca nu ma insel). Eu de pe aplicatia aia am facut si am luat sala. Sper ca te-am ajutat

| aleynad90 a răspuns:

Buna! Poti face chestionare si invata codul rutier pe  http://www.i-drpciv.ro/chestionare-auto-drpciv/
sora mea aici s-a pregatit pentru partea teoretica

| BJK1903 a răspuns (pentru aleynad90):

Bai oameni buni el a zis de pe MAGAZIN PLAY, adica o aplicatie nu site... Nu stiti sa cititi?