| Diana_7451 a întrebat:

Buna happy
Ce metode stiti voi de promovare a unei pagini de pe facebook?
Pagina prezinta informatii despre intentia de a tipari o revista despre kpop in Romania.
Pentru ca suntem inca la inceput de drum avem nevoie de cat mai multa publicitate si as avea nevoie de ceva ajutor la capitolul promovare a paginii (pe ce site-uri as putea sa o fac).
Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Mania1987 a răspuns:

Depinde cum vrei sa o promovezi, ai optiunea sa platesti o firma specializata...
Daca vrei promovare fara costuri iti recomand www.cooldown.ro
Te ajuta sa te promovezi pe toate grupurile in care esti inscris pe Facebook (pana la cel mult 5000 de grupuri)

| Gogu1125236 a răspuns:

Daca ai habar de html poti sa promovezi singur... iti va lua ceva timp sa inveti.
daca nu ai timp si ai cu ce poti plati o firma sa te ajute
Toata lumea face SEO acum. Toata lumea vrea sa castige bani din nimic.
Pentru ca un site sa ocupe o pozitie cat mai buna, inainte de a inscrie in miile de directoare, trebuie optimizat site-ul (textul, cuvinte cheie relevante, titluri, otimizare poze si multe altele)...
Daca ai un site de anunturi auto, poti sa-l optimizezi de-l ia dracu nu o sa fii tu in fata la autovit, olx, tocmai etc. cele mentionate au investi si investesc zeci de miii de euro in reclame.
Un pret pentru SEO se face individual pentru fiecare proiect in parte. Cei care zic ca te duc in prima pozitie garantat te duc cu vorba
http://izamar.ro/ce-inseamna-seo.html

| FlorincautaCalculator a răspuns:

Eu ţi-as sugera să încerci la YouTuberii mari din România, să ceri o promovare ceva.