| Lorena_2784 a întrebat:

cine imi spune cum trebuie sa trimiti un desen la revista 'Bravo Girl!"?

si sa imi dati toti pasii necesari, cum ar fi:-daca trebuie sa il trimit prin posta sau pot si prin E-mail;
-ce date de contavt sau personale trebuie sa trimit;
-daca trebuie sa scriu "BVG este o fata..."(cum scrie la toate desenele)
-si alte lucruri pe care trebuie sa le fac atunci cand tribit un desen la aceasta revista.

va multumesc! si nu am uitat de fundahee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Trebuie sa-l trimiti prin posta! In plic alaturi de desenul tau trebuie sa mai trimiti datele tale de contact pe adresa redactiei! Adresa este memtionata la pagina Girl Club.Da ar trebui sa scrii "BVG este o fata..."Pai trebuie sa dai adresa unde locuiesti, numeletau complet si varsta(cred). Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| Lorena_2784 explică:

Iti multumesc mult PynkDaisy