| anonim_4396 a întrebat:

Bună,cineva mi-a furat profilul de la odnoklassniki și mi-a schimbat parola..Nu pot deloc intra...Nu pune like-uri la nimic,nu răspunde la mesaje, dar și cînd răspunde scrie cu greșeli.Ce pot să fac? Ajutați-mă vă rog frumossadsadsad

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil ca cineva sa-ti fure un profil atata vreme cat este legat de adresa ta de email si de parolele tale, doar daca, tu personal ai aratat cuiva parola ta si acum acea persoana il foloseste.
In cazul asta, te duci pe site-ul ala si ii spui ca ai uitat parola si primesti automat un cod de schimbare de parola pe emailul tau. Te intoci pe email, iei noua parola, cod sau link, ce-ti trimit ei, si o folosesti, cerand ca imediat sa schimbi parola cu una mai grea, care iti convine tie.