| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face un cont paypal? Este gratis sau trebuie plătit ceva... mersi "

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Buna, un cont paypal poti face gratis, doar ca va trebui sa ai vreo 2-3 euro pe card ca sa poata sa valideze cardul, banii aia nu ii vei pierde, ori raman in paypal ori se intorc pe card, un cont poti sa faci aici

https://www.paypal.com/......bin/webscr

Selectezi la paypal for you nu for business, la un moment dat trebuie sa pui niste intrebari pentru securitate, ai grija sa ti le notezi undeva, s-ar putea sa ai nevoie de ele la un moment dat, bafta!

3 răspunsuri:
| Mykymu a răspuns:

Este gratis. Eu mi-am facut cu ajutorul unui tutorial de pe net.
http://www.doarpeinternet.com/cont-paypal-romania/

Funda?

| p5ych0 a răspuns:

Trebuie sa ai cont la banca si limita pentru tranzactiile online trebuie sa fie peste 0. Cand validezi cardul paypal iti retrage 1.50 euro din cont, asta ar fi "pretul".

| Dado a răspuns:

Este gratis, intri pe pagina lor si iti creezi cont.