| Eric_Erik_1997 a întrebat:

Dau funda cui imi raspunde.Anul trecut era un site online cred ca de la coca cola, care iti cerea numarul si te suna cineva (era gen mos craciun)Si iti spunea sa ai un craciun fericit alaturi de familie.Stei cineva siteul?

1 răspuns:
| Alex177 a răspuns:

Am folosit si eu site-ul anul trecut. Chiar e foarte interesant.
Tin minte ca era pe site-ul lor, dar nu cred ca este valabila mereu, ci doar in preajma sarbatorilor.

Am cautat si eu, dar nu am mai gasit, deci probabil mai dureaza cateva zile. happy