| corymmm a întrebat:

Buna,de ce nu merge facebook,cand fac clic pe fb nu se deschide,imi apare o pagina alba si nimic, de 2zile n am putut accesa fb. Funda mersi

Răspuns Câştigător
| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Ce browser folosesti?, daca ai google chrome, fa in felul urmator : du-te in setari (sus dreapta sub acel X cu care inchizi sunt 3 "linuite"), acolo vei vedea ca mai jos scrie setari, du-te in josul pagini si apasa pe setari avansate dai si ma in josul pagini si apasa pe "restabileste setarile" dupa care inchide si deschide browser-ul sper ca te-am ajutat happy FUNDA?

| corymmm explică (pentru Petre_Cristi_1998):

Da,folosesc google crome,dar cum sa l deschid si inchid,de unde, am facut setarilev acelea, acuma ma duce la pagina de login, dar nu se deschide, si in stanga sus scrie Redirectic?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

:)))) ai incercat sa scrii adresa iat? ia incearca sa dai click aici >>> www.facebook.com

| simonabuburuza44 a răspuns:

Nu stiu de ce nu merge