| Fumiko a întrebat:

Buna,de noaptea trecuta ma doare gatul, nu sunt racita, si ma dore in partea dreapta.Ce sa fac.
Parca ma doare tot mai tare. Daca ati patit si voi asta ce ati facut?
MUltumesc funda!

Răspuns Câştigător
| AnotherDragHarry a răspuns:

Buna...daca spui ca nu esti racita, atunci poate ai dormit cu gatul putin indoit si poate ti s-a incalcit o vena... oricum, daca in 3 zile nu-ti trece, ar fi bine sa te duci la medicul de familie pentru o consultatie!

4 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Ai dormit rasucit happy

| Fumiko explică:

Nu cred ca am dormit carna cu gatul fiindca ma doare in gat ca si cum mi sa infipt ceva ascutit in gat.

| Freky229 a răspuns:

Ai dormit cumva rasucit, ceva de gen... Mama mi-a dat un medicament si mi-am revenit!

| AnotherDragHarry a răspuns:

Atunci,ai mancat peste? Sau ai inghitit ceva? Oricum...cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie.