| Queenofpain19999 a întrebat:

Exista posibilitatea ca telefonul meu sa se strice sau sa pățească ceva dacă îl închid în fiecare seara cam 12 ore, pana dimineața?

Răspuns Câştigător
| undressend a răspuns:

In mod normal, nu. Dar depinde de calitatea telefonului si de vechimea lui. Eu am Allview A5 Quad, de 2 ani. Asa procedez si eu mereu. Il inchid seara. Nu are nimic, functioneaza perfect normal. Sper ca te am ajutat!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu pățește nimic. Nu are nici o legătură una cu alta.

| Zendaya60 a răspuns:

Pai,ce telefon ai? eu am Huawei pe 9 lite si sunt mulțumită.Dar nu îl strică închidel ca nu se întâmplă nimic decât atunci când îl deschizi s-ar putea să aibă cu doua sau trei procente mai putin