| KeZiki a întrebat:

La ora de biologie cand faceam rinichiul profa ne-a spusca este o zona la spate unde daca apesi la cineva face pipi pe el.Stie careva unde anume ca profa nu a vrut sa ne spuna ca cica facem farse dupa aia la altii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Nu exista asa ceva, a facut profa o gluma si voi a-ti pus botul.

| alex15ccc a răspuns:

Acum am vazut ca intrebarea e din 2014, sorry rolling on the floor

| MaRius_Maxymus_2000 a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun, dar nu exista nici o asemenea zona a corpului... Pate a vrut profesoara sa glumeasca cu voi...