| mmmiii a întrebat:

Mi-am cumparat un ventilator de camera, l-am ansamblat si cand il pornesc, nu se in varte elicea. Stiti din ce cauza sau cum as putea remedia problema?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In magazin trebuia facut testul la piesa principala, adica motorul, pentru a te asigura ca produsul e functional. Fiind in garantie, esti indreptatit sa-l returnezi la magazin, pentru verificare si inlocuire. Ai nevoie de factura/bon si certificatul de garantie pentru retur.