| DarkBlade29 a întrebat:

Buna,nu sunt sigur daca am ales categoria corecta pentru aceasta intrebare,dar in fine,mi-am instalat adblock si mi-a aparut ceva de bani, este doar o chestie in caz ca vreau sa donez sau este pretul adblock-ului?

Răspuns Câştigător
| Stufii a răspuns:

Nu este niciun pret si nici nu trebuie sa platesti ceva. Poti sa donezi celui care a facut aplicatia sau ii dai close si gata nu se intampla nimic. Am si eu instalat adblock pe chrome si n-am dat atentie acelei pagini.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca l ai instalat deja ce ai vrea sa mai platesti?