| DenissaIoanna1234 a întrebat:

o prietena de a mea are laptop Asus si mi-a zis ca nu se poate conecta la internet cu laptopul ei, dar cu alte dispozitive merge, si cateodata se poate conecta da foarte putin si dupa nu mai merge internetul si ii scrie limitat. Vreun sfat?

3 răspunsuri:
| Necsutu_George_Si_Ana_1992 a răspuns:

Pai depinde cum se conecteaza?( prin utp sau wireless? )dar daca vrei sa te ajut telefonic uite nr meu 0762687813

| Necsutu_George_Si_Ana_1992 a răspuns:

Pai atuncia Routerul este setat la limita trebuie umblat in router sper ca ti-am fost de folos Fundahappy