| Bilan_Dany_1996_M4st a întrebat:

Buna prieteni! da ti mi niste sfaturi va rog! vreau sa ma mut in Galati pentru 6 luni si vreau sa ma cazez undeva sau o gazda! cel mai ieftin si as vrea daca se poate undeva unde sa nu mi fac griji de mancare!

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Mancarea in nicio gazda sau chirie nu prea e asigurata, trebuie tu sa te descurci. Poate doar pe la vreun camin ceva daca esti primit.Galatiul nu e un oras asa scump precum Bucuresti, Cluj sau Timisoara, ti-ai putea lua o garsoniera cu chirie si ai putea sa negociezi un pret bun.