| tuGatita a întrebat:

.Probabil nu am nimerit categoria, asa ca imi cer scuze anticipat. Sper din tot sufletul ca un expert in matematici pe aici sa ma ajute cu niste link-uri ceva unde gasesc exemple foarte explicite de rezolvat niste exercitii. Am de stabilit natura unei serii numerice (E ala mare stiti voi), punctele de extrem ale unei functiei definite pe R^3 si integrala dubla sad Multumesc oricarui sfat! big grin Sau poate in privat..cineva?

3 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna chiar ca n-ai nimerit-o pisicuto
Cati ani ai?
Am auzit ca ar fi creat cineva o aplicatie pentru android care rezolva singura exercitii
Numai stiu cum se numeste, o sa ma interesez si revin cu un feed-back

| mariusmac85 a răspuns:

Se numeste Photomatch mai este una matchway si am gasit un program si pentru pc Microsoft Matematics

| tuGatita explică (pentru mariusmac85):

Pai acum cu analiza am scos-o la capat, dar ramane algebra laughing multumesc, numai ca nu prea ma ajuta. era ok daca puteam copia la examen laughing