| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, as dori sa va adresez o intrebare, de curand mi-a fost sprt contul de facebook, si acuma nu mai po sa-l accesez si nici sa am posibilitatea de a schimba parola, mentionez ca, odata cu facebook-ul mi-a fost schimbata si parola de la mail, nu pot trimite cerele pe mail ca sa imi resetez parola, imi spune ca este deja schimbata.
Va rog sa ma ajutati. Multumesc astept raspunsul vostru, si de altfel am sa dau funda celui care ma ajuta.

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Singura varianta e sa iei legatura cu suportul de la facebook. Autentificare prin sms nu aveai nu?

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru mont):

Autentificare prin sms nu am avut.

| Otto2014 a răspuns:

Eu stiam ca poti solicita ca facebook sa-ti inchida contul.
Daca nu reusesti da-mi un mesaj, sa te ajut

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru Otto2014):

Nu pot, pentru ca nu imi da voie sa intru pe el.