| flavirus a întrebat:

Buna seara astazi am fost si am dat sala pentru scoala de soferi categoria B, dar din pacate am picat cu 20.Am ajuns la deva(unde trebuie sa dau sala) am intrat in cladire am facut poza nu am avut treaba dar din pacate cand am intrat in sala ma cuprins toate emotile tremuram tot.Am reusit sa fac 15 cu una gresita apoi 17 cu una grija, dar dupa aia a venit tot raul am facut 17 cu 4 gresite.Am reusit sa ajung la 20 dar la intrebarea nr 21 am picat. Puteti sa imi da-ti niste sfaturi pentru ca sa imi calmezi emotile cat de cat.Acasa toate chestionarele le-am luat la sala din pacate am picat.Cand am iesit de la sala am inceput sa plang nu tare dar curgea lacrimile de tristete abia le-am putut stapini.ma puteti astepta va rog

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Fii perfect pregatit, ca un robot. Nu le mai gandi, asa gresesti daca esti emotiv.

| cristimihailov a răspuns:

Poate e mai bine sa incepi sa lucrezi la emotii. Eu personal nu as mai da sala, pana cand nu as stapani emotiile.

Iti dai seama ca la volan poti sa faci prapad daca esti prea emotiv si nu reactionezi corect?