| Killer4Oscuro a întrebat:

Buna seara, ce aplicatie se poate utiliza pentru a crea aceasta imagine? happy
file:///C:/Users/Loricica/Desktop/10570312_1462253377396 225_5586089425783534181_n.jpg

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa postezi imaginea data viitoare laughing nu doar un link din pc-ul tau, deoarece noi nu il putem vedea

| Killer4Oscuro explică (pentru anonim_4396):

Nu a fost din pc meu laughing) Asa e bine? https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/......4181_n.jpg

Din pc meu nu stiu cum sa postez aici laughing))
Ma ajuti cu asta? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Killer4Oscuro):

Da,pai asta se poate face in multe editore, dar in photoshop e cel mai usor...a fost selectat elementul (fata) apoi schimbata opacity undeva la 50% sau a fost decupata din alta poza si schimbata opacity la 50%

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Pixlr, e onlinewinking