| MisterJaguar a întrebat:

Sa trec direct la subiect, sunt niste tigani care-mi cer mereu bani si a zis ca maine daca nu le dau o anumita suma de bani ma vor bate.sad ce pot sa fac..nu ii injur nu nimica.ei ma tot baga in seama ce pot face?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Reclamatie la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pna cand o viata amara.mergi la politie si reclama sau anunta parintii.O sa le dai bani toata viata?

| MozZatY a răspuns:

Cea mai eficienta solutie: Da-i banii unui munte de om si mergi cu el in zona sa bage frica in tigani cum ca e taica'tu si daca se mai ia de tine le rupe mainile si ii bate cu ele.

| ROZzMania a răspuns:

Ai doua cai: 1. cheama politia 2. cumpara o arma de airsoft sa ii sperii

| IisusHristos a răspuns:

Suna la 112 sau invata un sistem de autoaparare. Recomand Systema.

| Doareu1994 a răspuns:

Anunțăți părinții!