| flavirus a întrebat:

Buna seara TPU! Am o problema si as dori sfaturi de la voi va rog.As dori sa ma tund altfel fata cum sunt am o fata mai lunga si frantea mare,pana acum am avut cu breton dar m-am saturat de el, puteti sa imi spuneti si mie alte model.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mariuss32 a răspuns:

Mie părul îmi stă ridicat fără să îl dau cu apă/gel sau altceva. Dimineața când mă trezesc îl pieptăn puțin. Eu mă tund pe lateral(sau cum se spune cu 2) și sus din foarfec. Poți să îți dai părul într-o parte și pe părți să te iei mai scurt.

| flavirus explică (pentru Mariuss32):

Multumesc dar deja am fost sa ma tund si culmea m-am tuns fix cum ai zis tu pe lateral cu 2 si sus din foarfeca si am lasat cu creasca. Orcum multumesc de sfat

1 răspuns: