| CTLN a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o intrebare.As vrea sa dau la TCM (facultatea de constructii de masini). As vrea sa stiu ce materii sunt la baza si cat de facila este pe viitor! sunt la profil mate-info.

1 răspuns:
| thezbx a răspuns:

Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth" Sibiu, Departamentul Inginerie Industriala si Management, Specializarea Tehnologia Constructiilor de Masini: http://inginerie.ulbsibiu.ro/orar/index.php
intra pe site-ul asta si e o lista acolo si alege TCM. si vezi orarul la fiecare an, cu toate materiile :D si da, este de viitor