| DroopyDroop a întrebat:

Buna Seara TPU! Vreau sa stiu daca cineva detine un sv de metin2 si da GM.Sunt foarte experimentat in GM joC pe postul de GM de 11 ani acum am 18.Nu veti regreta in niciun caz cine are server si cauta GM bagati in lista adriansotu@yahoo.com ori dati aici un mesaj. Multumesc anticipat! Dau funda care ma ia! Va rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| BluePhoenix a răspuns:

Dată lansare Metin2:

Coreea de Sud - Martie 2005
China - Martie 2005
România - Noiembrie 2005
Germania - 17 decembrie 2006
Italia - 17 aprilie 2007
Spania - 31 mai 2007
Franţa - 26 iunie 2007
Polonia - 17 iulie 2007
Danemarca - 7 noiembrie 2008
Ţările de Jos - 19 noiembrie 2008
Cehia 21. - November 2008
Ungaria - 11 februarie 2009
Mexic - 31 martie 2009
Singapore - 3 septembrie 2009

So, mintii la greu fratioare. Cica ai experienta in GM de 11 ani? Cand Metin2 nu are nici 7 ani impliniti de la aparitie? Nu dai dovada de maturitate la varsta pe care o ai. Am 12 ani, tu 18, si nu mint chiar asa aiurea. PS: Pe viitor daca minti, minte mai frumos.

| BluePhoenix a răspuns:

" Dau funda care ma ia! Va rog seriozitate! " Prima data, ofera tu seriozitate.