| Timofte_Ameline_1995 a întrebat:

Știți vreun program în care pot face un filmuleț, adică de lipit niște cadre, de scos și adăugat alt sunet? am nevoie și de link că tot caut și nu găsesc nimic.
Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Sony Vegas draguto.

| Timofte_Ameline_1995 explică (pentru Robi1444):

Da-mi un link, dar care sa mearga, am incercat multe pentru Sony vegas si nimic

| Robi1444 a răspuns (pentru Timofte_Ameline_1995):

Am torentul. cum ti-l dau?

| IoanaIonuca a răspuns:

In Windows Movie Maker cred ca s-ar putea face ce doresti tu. E doar pe pc/laptop.

| Timofte_Ameline_1995 explică (pentru IoanaIonuca):

Un link? ma chinui de mult sa-l descarc si ma duce pe alte pagini.

| IoanaIonuca a răspuns (pentru Timofte_Ameline_1995):

Http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download Incearca de aici, nu stiu daca se poate. Mie mi l-a instalat cineva.

| Decicumzici a răspuns:

Si in magix music maker poti face editare video happy