| AlexBrici a întrebat:

Bună TPU, am și eu o nelămurire cu paysafe-ul. De exemplu dacă cumpăr un paysafe de 100 ron și cumpăr ceva de 80 ron, restul banilor rămași îi mai pot folosi? Adică mai pot da odataă PIN-ul ăla ca să cumpăr ceva cu ei?

Răspuns Câştigător
| radutherap a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti faci cont de paysafe. Dupa ce ai bagat codul ai o balanta cu banii pe care ii ai. Daca iti cumperi ceva de 80 de lei in cont o sa-ti ramana 20 de lei. EASY!

1 răspuns: