| Santagory a întrebat:

happy
Am nevoie de ajutor..cine ma poate ajuta, fundita :* love struck
Caut sa inchiriez o garsoniera in Galati, in zona garii. respectiv Universitatea Dunarea de Jos. Sunt in criza de timp. Daca ma poate ajuta cineva, cu un sfat, adresa, numar de telefon, multumesc anticipat.
Sunt primul an la facultate, si nu vreau sa stau la camin, motiv pentru care, vreau sa stau cu prietenul meu. Amandoi suntem studenti si cautam o garsoniera, dar la cate am sunat pana acum, s-au ocupat.
La pret, sa fie pana in 350 lei.
Multumesc frumos :* :*

Răspuns Câştigător
| biaNk6 a răspuns:

Iesi mai ieftin daca inchiriezi apartament cu doua camere si stai impreuna cu o colega; chiria se imparte la doi, sarcinile casnice la fel, e mai usor. De fapt, gasesti de toate pe http://www.gimo.ro garsoniere, apartamente, arunca o privire, selecteaza anunturile. Bafta in nou an!

| Santagory explică (pentru biaNk6):

Multumesc frumos :*

2 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Dai anunt pe tocmai.ro, am auzit ca face cinste cu transportul. Deci poti vedea garsoniera la tine la usa.