| AnOnImUl321123 a întrebat:

Buna TPU happy
Am nevoie de ajutorul vostru..maine e ziua unei prietene super speciala pentru mine dar nu e acasa si nu ii pot spune la multi ani doar asa pe facebook.m-am gandit sa ii fac un video in care sa ii spun cate ceva dar nu imi vin idei :// ma puteti ajuta? Chiar vreau sa fac video si asa tongue
PS: Am cateva poze cu noi dar nu vreau sa fac genul ala de video cu poze si o muzica pe funal... vreau sa ma filmez pe mine in timp ce ii zic cate ceva dar nu stiu ce laughing...
Ma puteti ajuta cu niste idei despre cum sa incep va rog?
Multumesc frumos..va doresc o zi buna! happy
Nu injurati va rog...

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, cred ca daca ai face un video cu poze si muzica de fundal (chiar daca ai specificat ca nu ai vrea asa), iar la final o poza facuta in paint, cat mai frumoasa posibil pe care sa scrie "La multi ani" sau asa ceva, cred ca ai prins ideea, ar fi mai frumos.

Si pe TPU nu se injura, pe TPU se vorebeste mai putin politicos... iar daca cineva vrea sa vorebeasca mai putin politicos cu tine, un "nu injurati" la final n-o sa-i opreasca... laughing

| Vanytt a răspuns:

Spune-i cat de mult inseamna pentru tine si, ca sa nu fie totul prea siropos, poti sa ii amintesti de o intamplare amuzanta care vi s-a intamplat. (ceva scurt)