| Dahliaa a întrebat:

Am descarcat WinRAR 4.00 si dupa 40 de zile mi-a zis ca trebuie licenta si acum daca vreau sa descarc alt WinRAR tot nu mai imi merge sa descarc ceva cu RAR.:Sbig grinbig grinbig grin fundita:X.

5 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Mie imi spune de 30 zile ca mi-ai mai ramas 4 zile si nu face nimic, functioneaza la fel ca inainte.

| YTBDrawingBase a răspuns:

Descarca 7z, e mult mai bun si e free

| Dahliaa explică:

Dupa 40 de zile mi-a zis ca imi trebuie licenta ca sa mai mearga sa descarc cv

| Dahliaa explică:

Cine da cel mai bun raspuns primeste o funda ff mare big grinbig grinbig grin :*

| Dahliaa explică:

Buna mariuzzB0szXzXzX eu cel mai mult descarc metine.descarc metin2 prin 7-zip? a si am descarcat 7-zip 9.20 big grin papa sper sa-mi rasp