| Bogdan_Darea_1996 a întrebat:

am o intrebare. As vrea sa-mi pot inchide microfonul de pe Skype dintr-un buton ( gen F3, sau + -ETC.). Stie cineva cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| think3r a răspuns:

Salut! În aplicația Skype mergi la meniul de Unelte-opțiuni sau simplu CTRL+,
apoi în stânga la avansat ai taste de acces rapid globale, dai click, apoi bifezi in dreapta activare, apoi bifezi căsuța oprește microfonul.

3 răspunsuri:
| wEeEk1d a răspuns:

Tools>Option>Advanced>Hotkeys
Si de acolo bifezi Enable keyboard shortcut si jos ai optiunea de Mute microfon si in dreapta butonele pe care se opreste. Default e ctrl+m dar poti selecta ce buton vrei.

| Bogdan_Darea_1996 explică (pentru wEeEk1d):

Si tie iti multumesc, dar, scuze. De la el am inteles mai bine. Chair imi pare rau. Ce preferi la Evalueaza? folositor sau inteligent?