| gago a întrebat:

am o intrebare: Ce suma de bani ati da pe un calculator cu urmatoarele: 512 mb RAM, placa video nVIDIA geforce 6200, procesor 2.5 GHz la mana a 2 -a?

Funda

Răspuns Câştigător
| cotinel a răspuns:

Sincer nu se merita sa il cumperi insa undeva la 50 de lei maxim asta daca nu include si mouse-ul,... cu totul 75/80

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Piesa de muzeu. mai mult de 100 lei nu face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Pc-urile astea fac bani grei daca stii cui sa le vinzi, nu unui gamer.

| KissAndor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma innebuni, nici bunicile nu dau m-ai mult de atat, toata lumea se informeaza, si dupa parerea mea 100 ron este pretul corect. Eu am avut un desktop cu cpu Intel pentum dual core 2. 8ghz 3gb ram ddr2 placa video nVIDIA g210 1gb gddr2 hdd 160gb. 7200rpm pentru 300ron si aproape un an m-am chinuit sa-l vand cu toate siteurile si prin prieteni cunostinte, daca esti atat de sigur pe tine cumpara-l de la el cu pretul corect ce am zis noi si vindel tu cu multi bani sa te umplii de ei... Pace

| anonim_4396 a răspuns (pentru KissAndor):

Te rog sa cauti userul CodrutZ, este IT -ist si intreaba-l cu cat vrea sa vanda hardul de numai 1000 de MB. Sau si mai mic. Raspuns ca sa nu te mai deranjezi sa-l intrebi, 100 de lei. Numai hardul.

| RaduTN a răspuns:

150 ron

| McClod a răspuns:

200-300 lei maxim

| vfhsgggggfgsfh a răspuns:

As rade de tine daca ti-as zice ca merita mai mult de 150 lei 1 e pc 2 2, 50 ghz /nor 3, 0 Ghz 3 la mana 2 nu se merita asta insemnand ca piesele sunt vechi 512 V windows xp X windows 7, 8 vista ecr dava vrei de jocuri nu poti trebuie sa ai 1000mb 1 gb video 2 gb ram procesor 3, 0(pentium 4) hard 300 mai rabda strange banii si ia-ti ceva ca lumea nu entry level