| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am o pereche de casti Razer Kraken USB si in timp ce le utilizez simt curentul cum trece prin fir daca il tin in mana.
Este ceva rau?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Nu cred ca este nici un curent. pai ce curent sa treaca prin fir de cauciuc, si chiar si asa, USB de PC scate 5v cu 500mAH pe usb 2, 0 si pe usb 3.0, 5V CU 1000mah.
pui si limba si nu simti decat o mica amorteala.

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

Multumesc big grin totusi cand tin cablul in mana vibreaza... ceva gen

| octav005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incerca si cu alt gen de casti

3 răspunsuri:
| simulare a răspuns:

Eu aveam o problema de genul la niste casti de telefon care ma curentau cand le pneam in urechi. Este de la un scurt circuit ceva.