| AFC a întrebat:

Am o problema care ma tot framanta si m-a framantat si-n trecut.
Forte des simt un discomfort in zona inimii, ca si cum m-ar strange. Acum un an am facut EKG si ceva film si nu mi-a gasit nimic. Dar acesta senzatie a tot continuat.
Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frica ta.Un inceput de ...anxietate.Singurul doctor care te va lecui esti chiar tu.

| ionutss a răspuns:

Nu orice problema se depisteaza la EKG mai ales daca doctorul la care ai fost e idiot si nu stie sa l citeasca. Poti merge la o clinica specializata sa ti faca niste analize serioase. Eu am avut probleme de genul si mi a dat MagneB6, pentru ca aveam lipsa de magneziu si calciu.

| doggy123 a răspuns:

Eu cred ca iti imaginezi tu totul.Si eu am trecut printr-o perioada cand am respirat odata mai greu si eu cum sunt mai fricos de orice m-am speriat si tot imi imaginam dureri si tot de astea. Poate ca totul este in capul tau. Apuca-te de ceva(du-te la camping cu preteni, joaca fotbal etc ), fa ceva ce sti ca o sa-ti ia gandul de la tot. Poate ca asta este problema.