| Bogdane0069 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu facebook de ceva timp imi merge greu in rest totul merge bine ma gandesc ca nu e de la calculator am procesor Intel 6300 3.5 gb de ram windows 8.1... de la ce poate fi DAU FUNDA SALUTARI!

2 răspunsuri:
| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Salut, aceiasi problema o am si eu.nu este de la tine, e de la ei.si eu am calculatorul destul de performant si tot asa imi merge.

| TranquillaMDFK a răspuns:

Poate fi un virus. Si eu am avut probleme cu facebook, la fel ca in cazul tau, doar el se incarca foarte greu, iar alte site-uri mergeau foarte bine. Eu am instalat a doua oara windows 8 si nu mai am probleme. Incearca, poate e de la asta.winking