| elvys007 a întrebat:

Am si eu o intrebarre: Cum poti pune la o pagina de facebook ( zic, la pagina mea ) recenzii publice? Trebuia sa vorbesc cu aia de la facebook? sau se poate face din setari? Pentru cei care nu stiu ce inseamna ii rog sa nu raspunda. Dau funda la raspunsul corect. Mersi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din setari. Poti seta daca pozele tale (nu toate) pot fi publice sau sa fie vazute numai de amici sau chir nici ei, doar tu. Postarile la fel.