| AlinnaAly a întrebat:

Am un abonament la cosmote de 13 luni cu durata de 2 ani. As putea din momentul de fata sa il prelungesc cu inca 2 ani chiar daca nu mi-a expirat? Eventual sa il si maresc ca sa imi pot lua un telefon? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.doar sa faci alt abonament.

| Taterz a răspuns:

Perioada contractuala maxima este de 2 ani jumate. Asadar, cand mai ai jumate de an de abonament ramas, poti sa tii-l prelungesti. Deci peste 3 luni, numai bine ca sa prinzi promotiile de craciun.